09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، با از رده خارج شدن ویندوز ۱۰ موبایل، اغلب کاربران اسبق سیستم عامل ویندوزفون در حال مهاجرت به ios و Android می باشند. اما این مسئله پیش می آید که آیا مایکروسافت توانسته است Android را به گوشی همراهی برای سیستم عامل Windows تبدیل کند؟ در چند سال اخیر شاهد این بودیم که که شرکت مایکروسافت در حوزه‌ی رقابتی موبایل نسبت به سایر تولیدکنندگان ناکام مانده است. سال‌هاست که برای مصرف کننده آشکار شده که دیگر مایکروسافت در عرصه گوشی هوشمند بازار را به دیگر رقبای مدئی واگذار نموده است، اما این روزها با قرارگیری اپلیکیشن‌ های شرکت مایکروسافت در Google play و App Store، مهاجرت کردن به سایر پلتفرم‌های موبایلی برای کاربران کمپانی مایکروسافت آسان‌تر از گذشته شده است. حتی بنیان گذار مایکروسافت(بیل گیتس)، نیز چندی پیش اعلام کرده بود که از یک موبایل با سیستم عامل اندروید استفاده می‌کند.

آموزش تعمیرات موبایل : اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها

در بالاترین حد پشتیبانی مایکروسافت از سیستم عامل اندروید، سیستم‌ عامل گوگل به کاربران این امکان را می‌دهد تا برخی از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض را به دلخواه خودشان  بتوانند انتخاب کنند. هرچند اپلیکیشن‌های فراوانی از شرکت مایکروسافت در فروشگاه گوگل پلی موجود است؛ اما جای خالی برخی از سرویس‌های آن‌ها احساس می‌شود. اپلیکیشن فیلم‌ها و سریال‌ها و همچنین اپلیکیشن تصاویر ، از جمله دو سرویس غایب در پلتفرم اندرویدی به حساب می آیند. کاربرانی که به استفاده از اکوسیستم ویندوز عادت کرده اند، می‌توانند از کورتانا به عنوان دستیار دیجیتالی پیش‌فرض استفاده کنند، از اج به عنوان مرورگر پیش‌فرض و از بینگ به عنوان موتور جستجوگری پیش‌فرض در گوشی اندرویدی خود استفاده کند.

آموزش تعمیرات موبایل : تداوم تجربه کاربری

تعداد اپلیکیشن‌هایی که در پلتفرم‌های مختلف اجرا می‌شوند، بسیار زیاد است. استفاده از اپلیکیشن‌های مایکروسافت، بدون شک دستگاه مورد نظر را بیش از تبدیل شدن به یک گوشی ویندوزی، به یک گوشی مایکروسافتی تبدیل خوتهد کرد. اما ردموندی‌ها به یک دلیل قابلیت Continue on PC را معرفی کردند. ویژگی تایم‌لاین قرار است به عنوان بخشی از به‌روزرسانی رداستون ۴ منتشر شود؛ اما در حال حاضر راه‌های مختلفی وجود دارد تا کاربران بتوانند تجربه‌ی استفاده از دستگاه‌های مختلف را به‌دست بیاورند. آن‌ها می‌خواهند این توانایی را به کاربران بدهند تا وظایف خود را روی یک دستگاه آغاز کنند و روی دستگاه دیگری به پایان برسانند. با این حال، این قابلیت هنوز در شکل نهایی خود در ویندوز ۱۰ قابل دسترسی نیست.

 آموزش تعمیرات موبایل : کاربران دقیقا چه چیزی می‌خواهند؟

اگر کاربران بر روی گوشی شخصی خود قادر به ساخت یک فایل Word ورد باشند؛ و در ادامه‌، آن را با کامپیوتر شخصی محل کار خود تکمیل کنند؛ قطعا از تصاویری استفاده می کنند که در وان‌ درایو کامپیوتر خانگی ذخیره کرده‌اند، از طریق مایکروسافت تیمز و اسکایپ فایل Word مورد نظرشان را  با گوشی همراهشان از محل کارشان به اشتراک می گذارند و سپس با بهره‌گیری از لانچر مایکروسافت و کورتانا، فهرست انجام وظایف خود را تیک می زنند؛ آیا آنان به این موضوع اهمیت خواهند داد که در انجام تمام این مراحل، چه تعداد از سیستم‌ عامل ها یا چه کدهای برنامه‌ نویسی‌ ای دخیل بوده‌اند؟ آموزش تعمیرات موبایل در قم، آموزش تعمیرات موبایل در اهواز، آموزش تعمیرات موبایل در کرمانشاه و آموزش تعمیرات موبایل در ارومیه را در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل زیر نظر اساتید و باتجربه و باسابقه بگذرانید.