09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، امروزه استفاده از اپلیکیشن های متنوع و کاربردی که برای یک هدف خاص طراحی گردیده اند روز به روز در حال افزایش می باشد. در این اپلیکیشن ها افراد می توانند یک کارایی خاص را با امکانات نسبتا بالایی در اختیار داشته باشند. اپلیکیشنی که امروز می خواهیم برای شما معرفی کنیم در واقع کار ذخیره تصاویر را در گوشی برعهده دارد که با جستجوی عکس مورد نظر خود می توانید آن را در گوشی خود ذخیره نمایید با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل همراه باشید تا با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید.

آموزش تعمیرات موبایل : نحوه ذخیره تصویر از گوگل

سرویس جستجوی گوگل یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در دنیای آنلاین است که به کمک آن می توانند به تصاویر نامحدود قرار گرفته بر روی شبکه جهانی وب دسترسی داشته باشید. در صورتی که به بخش جستجوی تصاویر گوگل سر زده باشید؛ حتما متوجه شده‌اید که دسترسی و ذخیره‌ی عکس‌ها، به‌صورت دومرحله‌ای است. برای مثال شما با جستجوی کلمه‌ی iphone 8 به نتایج کوچکی از تصاویر مختلف دست پیدا خواهید کرد که در تمام صفحه نمایش داده می شود و اندازه و منبع آن نیز در عکس قابل مشاهده می باشد و اگر بخواهید در اندازه بزرگتری مشاهده نمایید، نیاز به انجام دستورات یکسانی دارید که عبارت‌اند از کلیک روی عکس مورد نظر و سپس انتخاب گزینه‌ی View Image؛ به این ترتیب می‌توانید به سایز اصلی عکس‌ها دسترسی داشته باشید.

اکنون شما می توانید تصویر مورد نظر خود را ذخیره نمایید و به ادامه جستجوی سایر عکس های خود بپردازید. البته قابل ذکر است که اگر می خواهید از تصاویر خود در وب سایت استفاده نمایید به قوانین کپی رایت تصویر دقت نمایید. ذخیره تصویر در کامپیوتر بسیار آسان و ساده می باشد اما استفاده از آن در گوشی‌ها، بحثی جداگانه است که کار را تا حد بسیاری پیچیده می‌کند. به‌خصوص در نسخه‌ی جدید مرورگر کروم و قالب موبایل گوگل که هنگام لمس تصاویر، گزینه‌ای با نام ViewImage وجود ندارد و به‌ناچار باید صبر کنید نسخه‌ی کامل عکس بارگذاری شود تا قادر به ذخیره‌ی آن باشید. اکنون اپلیکیشن PicFinder عمل ذخیره نمودن را برای شما انجام می دهد.

آموزش تعمیرات موبایل : اپلیکیشن PicFinder و نحوه ذخیره تصویر

اپلیکیشن PicFinder کار را برای شما بسیار آسان‌تر از قبل کرده است؛ به‌طوری که عملیات ذخیره‌سازی تصویر نه‌تنها از گوگل، بلکه از چندین موتور جستجوی دیگر – که به تفکیک قابل دسترسی هستند – تا حد بسیاری آسان‌تر می‌شود. کافی است بعد از اولین اجرا، سوژه‌ی مورد نظر خود را در کادر مشخص‌شده وارد کنید و بعد از انتخاب موتور جستجوی دلخواه، به‌سرعت تصاویر بندانگشتی و کوچکی از نتایج موجود مشاهده کنید. حال کافی است روی هر نتیجه‌ی دلخواه کلیک کنید تا به‌صورت مستقیم سایز اصلی آن را مشاهده کنید. در نوار پایینی نیز گزینه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با لمس روی گزینه‌ی ذخیره، تصویر مد نظر را با سایز اصلی در گوشی خود ذخیره کنید.

آموزش تعمیرات موبایل در مشهد، آموزش تعمیرات موبایل در اصفهان و آموزش تعمیرات موبایل در کرج را با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سپری نمایید. استفاده از اساتید با تجربه و کارگاه مجهز از امکانات آموزشگاه پل می باشد.