09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، افراد مختلف دارای سلایق متفاوتی نیز می باشند. بعضی افراد دوست دارند که آهنگ رینگتون آنها هیجانی و پر تحرک باشد و بعضی دیگر دوست دارند که از آهنگ ها ملایم برای رینگتون گوشی خود استفاده نمایند. این انتخاب مسلما به شخصیت افراد بستگی دارد. اما شما به احتما زیاد از آهنگ های خاصی لذت می برید یا با گوش دادن به آنها یاد خاطرات خود می افتید. رینگتون گوشی را می توانید از این آهنگ ها انتخاب نمایید اما برای این کار نیاز به یک اپلیکیشن مناسب دارید. با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل همراه باشید تا اپلیکیشن Ringtone Maker را به شما معرفی نماید تا بتوانید زنگ مورد علاقه خود را انتخاب و جدا نمایید و به انجام تغییراتی بر روی آن بپردازید.

آموزش تعمیرات موبایل : رینگتون موبایل

شما می توانید رینگتون گوشی خود را تعویض نمایید و آهنگ و ترانه مورد علاقه خود را به جای آن قرار بدهید تا زنگ مورد نظر علاوه بر منحصربه‌فرد بودن، مورد علاقه‌ی شما نیز باشد. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و می تواند به شما کمک نماید. البته منظور از ساخت رینگتون، تنها جداسازی بخشی از موسیقی‌های مورد علاقه است نه تولید آن از نقطه‌ی صفر. حتما شما هم در لیست شخصی خود ده‌ها آهنگ مورد علاقه دارید که از شنیدن آن‌ها لذت بسیاری می‌برید. پس اگر علاقه دارید که این آهنگ ها به عنوان صدای زنگ گوشی شما استفاده شود این اپلیکیشن بهترین انتخاب شما می باشد.

به کمک اپلیکیشن‌های ساخت رینگتون می‌توانید بدون نیاز به کامپیوتر یا نرم‌افزار خاصی، بخش‌هایی از این موسیقی‌های مورد علاقه‌ را برش دهید و از آن‌ها به‌عنوان زنگ گوشی استفاده کنید. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده و آسان می باشد و با یک بار استفاده از آن مسلما به جمع طرفداران آن می پیوندید. این امر علاوه بر آنکه باعث خاص بودن رینگتون شما در بین دوستانتان خواهد شد، موسیقی مورد علاقه‌ی شما را نیز هنگام تماس صوتی پخش خواهد کرد. البته اگر تماس‌های دریافتی شما کاری و عمومی است، پیشنهاد می شود از موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خود برای رینگتون گوشی استفاده نکنید چون با افزایش تماس ها، باعث افزایش استرس شما می گردد.

آموزش تعمیرات موبایل : نحوه کار با اپلیکیشن Ringtone Maker

اپلیکیشن Ringtone Maker که با پنج میلیون بار دانلود به یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار در این عرصه تبدیل شده است. این اپلیکیشن، ایده‌آل برای برش آهنگ‌ها و ساخت رینگتون است که تنها ۲.۴ مگابایت حجم و برای اجرا به اندروید ۲.۳ نیاز دارد. این اپلیکیشن که از رابط کاربری جذابی هم برخوردار است، می‌تواند فایل‌های MP3 ,WAV ,AAC/M4A ,AMR و … را ویرایش کند. فایل‌های ساخته‌شده امکان تنظیم مستقیم از داخل برنامه به‌عنوان Ringtone ،Notification و Alarm دارند و می‌توانید به‌ آسانی هرچه تمام‌تر فایل‌های تهیه‌شده را به‌عنوان زنگ گوشی تنظیم کنید. از امکانات جستجوی این اپلیکیشن می توان در جستجوی آهنگ مورد نظر خود در گوشی استفاده نمود. در صورتی که فایل در حال ویرایش شما فرمت Mp3 باشد، دو امکان اضافه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ویژگی اول Fade In/Out شدن فایل بریده‌شده است که باعث می‌شود فایل‌ها، از حالت شروع و پایان ناگهانی خارج و با نرمی خاصی FadeIN و FadeOUT شوند. ویژگی دیگر که در رابطه با فایل‌های Mp3 وجود دارد، امکان تغییر حجم صدای فایل خروجی (Volume) است که می‌توانید به کمک آن، نتیجه‌ی خروجی را از لحاظ قدرت و حجم صدا تنظیم نمایید. پس از انجام تنظیمات مورد نظر خود می توانید رینگتون خود را ذخیره نمایید و شروع به استفاده از نمایید. آموزش تعمیرات موبایل در شیراز، آموزش تعمیرات موبایل در تبریز و آموزش تعمیرات موبایل در قم را با تجربه نمایید. آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سال ها تجربه خود در زمینه آموزش را بکار گرفته است تا کارآموزان بتوانند بیشترین بهره را از دوره های آموزش تعمیرات موبایل ببریند.