09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، شرکت اپل به مناسبت دهمین سالگرد تولید گوشی آیفون اقدام به معرفی محصول جدید و متفاوتی با نام آیفون ایکس نمود که توجه همگان را به خود جلب کرد زیرا این گوشی از دیزاین متفاوتی نسبت به محصوالات هم رده ی قبلی خود داشت و اپل برای آن امکانات متفاوت و جدیدی در نظر گرفته بود. در ادامه ی توضیحات به این ویژگی های خارق العاده خواهیم پرداخت.

آموزش تعمیرات موبایل : بررسی ویژگی های جدید

از زمان عرضه ی این گوشی تا به امروز، سوالات متنوعی درباره‌ی این محصول جدید در ذهن کاربران شکل گرفته است ؛‌ چرا که این محصول به ویژگی‌های نوآورانه ای نظیر دوربین True Depth و سیستم جدید تشخیص هویت شناسی کمپانی اپل موسوم به Face ID و نمایشگر OLD تمام صفحه مجهز شده است. حال وب‌سایت‌های معتبر دنیای فناوری موفق شده‌اند تا به بررسی محصول جدید این کمپانی از جنبه‌های مختلف بپردازند. توجه داشته باشید که اکثر این وب‌سایت‌ها زمان محدودی را برای بررسی آیفون ایکس در اختیار داشته‌اند و به‌ همین دلیل نتوانسته‌اند برخی از ویژگی های این گوشی را آن گونه که باید مورد بررسی و تحلیل قرار دهند.

آموزش تعمیرات موبایل : تغییرات اولیه

نویسنده‌ی ورج از حذف نوشته‌های روی گوشی استقبال کرده و آن‌ها را موجب افزایش زیبایی گوشی دانسته است. پوشش روی نمایشگر آیفون ایکس نیز نازک‌تر از گوشی‌های قبلی اپل است؛ این مسئله باعث شده تا صفحه‌ی نمایش آیفون ایکس بیشتر از گذشته به سطح نزدیک باشد. از دید این نویسنده، آیفون ایکس آن‌چنان زیبا است که بیشتر شبیه یک رندر سه‌بعدی است تا یک گوشی واقعی. اما با وجود طراحی خیره کننده‌ی آیفون ایکس، نویسنده‌ چند ایراد جرئی را مطرح کرده است؛ اول از همه، حاشیه‌ی فلزی اطراف گوشی اندکی بیرون‌زده است که ممکن احتمال افتادن خط و خش روی این قسمت را افزایش دهد. به‌علاوه، بیرون زدگی دوربین در پشت گوشی نیز بیشتر از بیرون زدگی دوربین آیفون ۸ است که ممکن است برای بعضی افراد خوشایند نباشد. پاتل از نبود جک ۳.۵ میلیمتری هدفون نیز به‌عنوان مسئله‌ای آزار دهنده یاد کرده است. تحلیل گر وب‌سایت ورج از حذف کلید هوم و حسگر اثر انگشت، ارائه‌ی سیستم ناوبری بر اساس حرکات لمسی و ویژگی فیس‌آی‌دی به‌عنوان بزرگ‌ترین وجوه تمایز آیفون ایکس با نسل‌های قبلی آیفون یاد می‌کند. در حقیقت، هدف اپل تنها ارائه‌ی یک آیفون جدید نبوده است؛ اهالی کوپرتینو تلاش کرده‌اند نسل جدیدی از آیفون را ارائه دهند. به‌گفته‌ی پاتل، آیفون ایکس به‌قدری زیبا و بی‌نقص طراحی و ساخته شده که از دید یکی از ویرایشگران ویدئو در این وب‌سایت، شبیه‌ به یک طرح مفهومی و غیرواقعی به‌نظر می‌رسیده و نه یک گوشی حقیقی است.

آموزش تعمیرات موبایل : سازگاری اپلیکیشن ها با گوشی

وجود حاشیه‌ هایی در بالای صفحه ی گوشی کار را برای کاربران خراب کرده است و تا زمانی که تولیدکنندگان اپلیکیشن‌های خود را برای آیفون ایکس به‌ روزرسانی نکنند، استفاده از حداکثر ظرفیت این صفحه ی نمایشگر امکان پذیر نیست. اپلیکیشن‌هایی که برای گوشی آیفون ایکس بروز رسانی نشده‌اند با حاشیه‌های نرم‌افزاری سازگاری ندارند اجرا نمی‌شوند و همچنین نوارهای مشکی رنگ بزرگی در اطراف گوشی به چشم خواهد خورد. در مقطع زمان بررسی گوشی آیفون x توسط ورج، بسیاری از برنامه‌های آن نظیر نقشه‌های Google و اسپاتیفای برای آیفون ایکس آپدیت نشده بودند. آموزش تعمیرات موبایل در قم، آموزش تعمیرات موبایل در اهواز، آموزش تعمیرات موبایل در کرمانشاه و آموزش تعمیرات موبایل در ارومیه را در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل زیر نظر اساتید و باتجربه و باسابقه بگذرانید.