09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، حتما شما هم با تعدد اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود مواجه شده اید. این اپلیکیشن ها هر یک به نحوی به ذخیره سازی اطلاعات بر روی گوشی شما می نمایند تا بتوانند در موقع لازم سرعت عمل بالایی داشته باشند. این اطلاعات می تواند شامل عکس، فیلم، صوت، فایل و … باشد که بر روی حافظه داخلی و خارجی گوشی شما ذخیره می گردد. مرورگرهایی که شما بر روی گوشی و تبلت خود قرار داده اید نیز به ذخیره اطلاعات و تصاویر صفحاتی که شما مورد بازدید قرار داده اید بر روی حافظه می پردازد که در اکثر مواقع این اطلاعات بی فایده و غیر مفید می باشد و باید از روی حافظه گوشی شما پاک شود. امروز اپلیکیشنی را به شما معرفی می کنیم که عمل پاک نمودن اطلاعات غیر مفید اپلیکیشن ها را بر روی گوشی شما انجام می دهد.

آموزش تعمیرات موبایل : حذف فایل های کش و تاریخچه مرورگر

کش و ردپاهایی که از اپلیکیشن‌های مختلف در گوشی باقی می‌مانند یکی از دلایل کندی و حتی در مواردی پر شدن حافظه‌ی گوشی هستند. تعداد بالای اپلیکیشن‌های اندروید و همچنین رایگان بودن اکثر آن‌ها باعث شده است هر کاربری به‌طور مرتب به نصب و حذف برنامه‌های مختلف بپردازد. البته این مشک را می توانید بر طرف نمایید و نیازی به پاک نمودن اپلیکیشن ها نمی باشد. به کمک اپلیکیشن‌هایی که برای حذف فایل‌های کش ساخته شده‌اند شما می توانید فایل‌های غیر ضروری را پاک‌سازی نمایید. 1Tap Cleaner یکی از بهترینها برای این امر می باشد و علاوه بر فایل‌هایی که گفته شد، قادر به حذف موارد دیگری همچون CallLogs یا تاریخچه‌ی مرور وب نیز می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل : روش کار با اپلیکیشن

این برنامه اندرویدی مجهز به ویژگی‌های بسیار جالبی می باشد. برای مثال می‌توانید یک زمان‌بندی خودکار برای آن تعیین کنید تا بدون آنکه نیازی به مراجعه‌ی دستی به آن باشد، خود این برنامه اقدام به حذف فایل‌های کش کند. برای مثال می‌توانید تعیین کنید تا 1Tap Cleaner آخر هر هفته به‌ صورت خودکار اقدام به حذف شروع عملیات پاک‌سازی کند. با این پاک سازی منظم دیگر نیازی نیست که نگران فایل های بلااستفاده بر روی گوشی باشید و این فایل ها به طور خودکار از روی گوشی شما پاک می گردد.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، شما قادر به حذف CalLogs و تاریخچه‌ی مرورگر گوشی نیز خواهید بود که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت خواهد بود. بخش دیگری که در برنامه وجود دارد، امکان مدیریت اپلیکیشن‌های نصب‌شده در گوشی است که در آن می‌توانید لیستی از برنامه‌های نصب‌شده در گوشی را به ترتیب مقدار کش آن‌ها مشاهده کنید تا با آگاهی از اپلیکیشن‌هایی که بیشترین فایل کش را در گوشی دارند، بتوانید به پاک‌سازی کش آن‌ها با یک لمس بپردازید. حتی می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که اگر کش برنامه‌ای بالاتر از ‌۵۰۰ کیلوبایت بود، هنگام آغاز به کار گوشی به شما اطلاع داده شود. آموزش تعمیرات موبایل در مشهد، آموزش تعمیرات موبایل در اصفهان و آموزش تعمیرات موبایل در کرج را با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سپری نمایید. استفاده از اساتید با تجربه و کارگاه مجهز از امکانات آموزشگاه پل می باشد.