09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز با افزایش تعداد کاربران و استفاده کنندگان گوشی های هوشمند رو به رشد می باشد. آموزشگاه های متعددی در سطح شهر اهواز این دوره ها را برگزار می نمایند. اگر شما تصمیم به گذراندن آموزش تعمیرات موبایل در اهواز را دارید باید چند مورد را در نظر بگیرید. ساکنان شهر اهواز در شرکت در این دوره به فوایدی نظیر سهولت در رفت و آمد و کاهش هزینه ها در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در اهواز پی می برند. اما آیا آموزشگاه هایی که به برپایی این دوره ها می پردازند از امکانات لازم و کافی در امر آموزش خود بهره می برند؟ آیا با آمدن گوشی های جدید به بازار می توانند نیاز کارآموزان خود را برطرف نمایند؟ امروزه با پیشرفت گوشی های هوشمند و امکانات آنان، نیاز جامعه به تعمیرکاران حرفه ای بیش از پیش احساس می شود. لذا اگر شما تصمیم به گذراندن دوره ای را دارید بهتر است کارآمدترین آنها را انتخاب نمایید. با ما در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز ، آموزشگاه تعمیرات موبایل ، آکادمی تعمیرات موبایل پل

آموزشگاه تعمیرات موبایل پل

مسلما گوشی شما نیز با خرابی و اشکال مواجه شده است و در نهایت به یک تعمیرکار موبایل مراجعه نموده اید تا گوشی شما را تعمیر نماید ولی ممکن است در مواردی با تعمیرکارانی برخورد نمایید که نتوانند گوشی شما را تعمیر نمایند. علت این نیز می تواند پیشرفت چشمگیر گوشی های هوشمند باشد که اکثر تعمیرکاران به بروزرسانی دانش خود نمی پردازند و نمی توانند گوشی های جدید را تعمیر نمایند. اگر شما تصمیم دارید که وارد شغل پردرآمد تعمیرات موبایل شوید و دوره تعمیرات موبایل در اهواز را سپری کنید ما به شما آموزشگاه پل را توصیه می کنیم و برای آن نیز دلایلی داریم. این آموزشگاه با بکارگیری تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه در امر دوره های آموزش سخت افزار و نرم افزار موبایل خود، گامی موثر در بهبود یادگیری کارآموزان خود برداشته اشت. دلیل آن نیز انتقال تجارب این اساتید به کارآموزان خود می باشد. همچنین این آموزشگاه با تجهیز نمودن کارگاه خود، کارآموزان را در فرآیند یادگیری عملی وارد نموده است که باعث افزایش ضریب یادگیری آنان گردیده است.

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز ، آموزشگاه تعمیرات موبایل ، آکادمی تعمیرات موبایل پل

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز : آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

کارآموز در این دوره با مباحثی نظیر ترمیم و تغییر IMEI، آنلاک شبکه، کار با انوع باکس، فلش انواع گوشی های هوشمند، ترمیم بوت تخصصی، روت، فارسی سازی و … آشنا می گردد. مشکلات نرم افزاری در کنار مشکلات سخت افزاری از موارد شایع در خرابی گوشی های هوشمند می باشند و تعمیرکاران بسیاری فقط در زمینه نرم افزار موبایل فعالیت می نمایند. آموزش تعمیرات موبایل در اهواز همانطور که در بالا بیان شد برای ساکنان این شهر فوایدی دارد. آموزشگاه تعمیرات موبایل پل در تلاش است که بهترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل را برای شما فراهم نماید. دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از کامل ترین دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار محسوب می گردد.

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز ، آموزشگاه تعمیرات موبایل ، آکادمی تعمیرات موبایل پل

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز : آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

این دوره شامل مباحثی نظیر آشنایی با عیوب گوشی های خاموش و ضربه خورده و نحوه شناسایی عیوب و مشکلات آنها، رسوب زدائي با تينر فوري، رسوب زدائي با اولتراسونيک، کار با هیتر و هویه و لوپ، باز و بسته کردن مدل های مختلف گوشی به همراه قلق ها و نکات اساسی در یافتن روش باز کردن اصولی انواع گوشی، نقشه خوانی اصولی و بررسی عیوب شارژ و صوت تصویر نور و صفحه کلید توسط نقشه، تعویض تاچ و ال سی دی انواع مدل ها، بررسی معایب دوربین و سیم کارت و مموری کارت، هيتر کشی، تست جريان کشي گوشی های خاموش، بررسی مشکلات تاچ و آشنایی با مدار و آیسی تاچ، تعویض آی سی، تعویض فلت های مختلف، نحوه ی عیب یابی و … می باشد. همان طور که ملاحظه می کنید این دوره از کاملترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل در اهواز محسوب می گردد که توصیه می گردد در آموزشگاه پل سپری شود.

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز ، آموزشگاه تعمیرات موبایل ، آکادمی تعمیرات موبایل پل

آموزش تعمیرات موبایل در اهواز : کارگاه آموزش تعمیرات موبایل

وجود یک کارگاه در آموزشگاه های تعمیرات موبایل یک ضرورت به حساب می آید که اکثر آموزشگاه ها از این ویژگی بی بهره هستند. اما این آموزشگاه با بوجود آوردن چنین کارگاهی سعی در تسهیل روند آموزش نموده است ولی آیا شما با گذراندن آموزش تعمیرات موبایل در اهواز به این امکانات دسترسی دارید؟ آیا آموزشگاه های تعمیرات موبایل شهر اهواز از چنین کارگاهی برخوردار هستند؟ اگر شما می خواهید به آموزش تعمیرات موبایل در اهواز بپردازید بهتر است با بررسی ویژگی های آموزشگاه پل انتخاب مناسبی داشته باشید. توصیه نهایی ما این است که آموزش تعمیرات موبایل در اهواز را در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سپری نمایید.