09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل رایگان

آموزش تعمیرات موبایل رایگان، امروزه با گسترش فناوری ها بکار رفته در ساخت گوشی های هوشمند، کاربران علاقه بیشتری نسبت به این گوشی ها از خود نشان داده و این سبب گردیده است که فروش گوشی های هوشمند افزایش یابد. با روند رو به رشد خرید گوشی هوشمند و تبلت، تعداد خرابی ها و شکستگی های این گوشی ها نیز افزایش می یابد در نتیجه تعمیرکار ماهری و باتجربه ای که بتواند آن را تعمیر نماید احساس می گردد. این تعمیرکاران باید آموزش تعمیرات موبایل را سپری نموده باشند تا بتوانند کلیه اشکالات بوجود آمده را برطرف نمایند. آموزش تعمیرات موبایل رایگان فرصت مناسبی است تا علاقمندان با اصول اولیه و مبانی الکترونیک آشنا گردند. این آشنایی ابتدایی نقش بسزایی در فرآیند یادگیری آنها دارد. اما وب سایت ها و منابعی که به آموزش تعمیرات موبایل رایگان مشغول هستند اطلاعات قدیمی و به روز نشده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. تنوع برندهای سازنده گوشی و تغییرات عمده در سخت افزار و نرم افزار باعث گردیده است که علاقمندان این حوزه با مشکل مواجه شوند. با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل همراه باشید تا بیشتر با این مبحث آشنا شوید.

آموزش تعمیرات موبایل رایگان

آموزش تعمیرات موبایل رایگان : منابع آموزشی

همانطور که در بالا اشاره شد تغیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و انتشار گوشی هایی نظیر iPhone 8, Galaxy S8 و … باعث گردیده که حرفه تعمیرات موبایل و گوشی های هوشمند به یک کار تخصصی تبدیل گردد از اینرو آموزش تعمیرات موبایل رایگان می تواند برای افراد در ابتدای راه مفید واقع شود. اما با فراگیری نکات و ملزومات ابتدایی، نیاز به گذراندن دوره های حرفه ای تعمیرات موبایل را دارند. افرادی که می خواهند آموزش تعمیرات موبایل رایگان را بگذرانند بهتر است به منابعی مانند کتاب ها، فیلم های آموزش و وب سایت های مرجع این حرفه مراجعه نمایند تا بتوانند به فراگیری این حرفه به صورت رایگان بپردازند اما این نیز نیازمند آشنایی با زبان انگلیسی می باشد تا علاقمندان بتوانند با آخرین فناوری و تکنولوژی بکار رفته در گوشی های هوشمند آشنا شوند و بتوانند به عیب یابی و تعمیر آن بپردازند.

  • آموزش تعمیرات موبایل رایگان : منابع اینترنتی
  • آموزش تعمیرات موبایل رایگان : pdf
  • آموزش تعمیرات موبایل رایگان: کتاب

آموزش تعمیرات موبایل رایگان

آموزش تعمیرات موبایل رایگان : وب سایت iFixit

اما پیدا نمودن این منابع رایگان آموزش تعمیرات موبایل به چه صورت است؟ وب سایت های بسیار محدودی وجود دارد که به کار تخصصی آموزش تعمیرات موبایل رایگان مشغول هستند. وجود کاربران بسیاری از سراسر جهان سبب شده است که این وب سایت ها به یک منبع غنی در این عرصه تبدیل شود. وجود گوشی های متنوع از برندهای مختلف که توسط افراد خبره تعمیر می گردد این منبع را به یکی از منابع معتبر در این حوزه مبدل نموده است. سایت iFixit.com یکی از این سایت های مرجع می باشد که در این حوزه فعالیت می نماید که شما می توانید با مراجعه به این وب سایت از اطلاعات آن استفاده نمایید و در صورت بروز هرگونه سوال برای شما می توانید در قسمت انجمن این وب سایت مطرح نمایید. مقالات آموزشی این وب سایت می تواند به عنوان یک مرجع مناسب در امر آموزش تعمیرات موبایل رایگان قلمداد بشود. iFixit با قرار دادن آموزش ها و روند تعمیرات خود توانسته کمک شایانی به انشار نکته ها و ترفندهای تعمیرات موبایل و تبلت نماید.

آموزش تعمیرات موبایل رایگان

آموزش تعمیرات موبایل رایگان : دوره های آموزش تعمیرات موبایل

به طور کلی افرادی که به فراگیری آموزش تعمیرات موبایل رایگان می پردازند باید در ادامه در دوره های آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل شرکت کنند اما برای اینکه بتوان یک مکان مناسب برای فراگیری این دوره ها پیدا نمود باید نکاتی را مدنظر قرار داد. آموزشگاه تعمیرات موبایل پل دارای اساتید باتجربه و باسابقه می باشد که خود در امر تعمیرات موبایل فعالیت نموده اند و می توانند نکات و قلق های تعمیرات موبایل را به کارآموزان خود انتقال دهد.

همچنین این آموزشگاه با در اختیار داشتن کارگاهی مجهز می تواند در تسهیل فرآیند یادگیری کارآموز کمک شایانی نماید. اما دوره سخت افزار این آموزشگاه یکی از کاملترین دوره های آموزش سخت افزار موبایل می باشد. تست جريان کشي گوشی های خاموش، بررسی مشکلات تاچ و آشنایی با مدار و آیسی تاچ، تعویض آی سی، کار با هیتر و هویه و لوپ،  بررسی معایب دوربین و سیم کارت و مموری کارت، باز و بسته کردن مدل های مختلف گوشی به همراه قلق ها و نکات اساسی در یافتن روش باز کردن اصولی انواع گوشی، هيتر کشی، آشنایی با عیوب گوشی های خاموش و ضربه خورده و نحوه شناسایی عیوب و مشکلات آنها، رسوب زدائي با تينر فوري، رسوب زدائي با اولتراسونيک، تعویض فلت های مختلف، تعویض تاچ و ال سی دی انواع مدل ها، نحوه ی عیب یابی و … اشاره نمود. دوره آموزش نرم افزار گوشی نیز شامل مباحثی نظیر فلش انواع گوشی های هوشمند، ترمیم بوت تخصصی، روت، ترمیم و تغییر IMEI، آنلاک شبکه، کار با انوع باکس، فارسی سازی و …می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل رایگان

آموزش تعمیرات موبایل رایگان : آموزشگاه پل

آموزشگاه تعمیرات موبایل پل در زمینه آموزش دارای سالها تجربه می باشد و این تجربه را در دوره های آموزش تعمیرات موبایل خود به کارآموزان این دوره ها انتقال می دهد. این آموزشگاه که هدف خود را یادگیری کامل کارآموز قرار داده است تمام سعی خود را بکار می گیرد تا بتوانند تعمیرکاران حرفه ای در این حوزه تربیت نماید که بتوانند پس از پایان دوره وارد بازار کار بشوند.