09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، بر اساس لیست قیمتی که اپل هم‌ زمان با معرفی و عرضه‌ی آیفون X انتشار داده است، هزینه تعویض صفحه ی نمایشگر این گوشی آمریکایی حدود ۲۷۹ دلار تخمین زده شده است. با معرفی گوشی آیفون x در کنفرانس خبری کمپانی اپل در سال 2017 پیش بینی می شد که هزینه های جاری مربوط به این گوشی همانند قیمت اصلی آن بسیار بالا باشد. که تا چند روز پیش شرکت اپل لیستی مبنی بر قیمت های صفحه نمایشگر گوشی جدیدیش در فضای مجازی با کاربران به اشتراک گذاشت.

آموزش تعمیرات موبایل : هزینه ی تعویض صفحه  ی نمایشگر

اپل در سال جاری گوشی جدیدی با نام آیفون ایکس (iPhone 10) را به بازار گوشی عرضه نمود و به همراه آن اطلاعاتی نیز در ارتباط با هزینه‌ ی تعمیرات مربوط به آن منتشر نمود. تعمیرات آیفون ایکس نیز مانند خود این گوشی گران است. اگر بیمه‌ی تکمیلی مربوط اپل را نداشته باشید، تعویض صفحه ی نمایشگر گوشیتان  ۲۷۹ دلار برایتان آب می خورد. این مبلغ حدودا بیش از دو برابر هزینه‌ی ۱۲۹ دلاری تعویض صفحه‌ ی نمایشگر آیفون ۶ می باشد. و همچنین ۶۵% از هزینه‌ی ۱۶۹ دلاری مربوط به تعویض صفحه ی نمایشگر آیفون ۸ این مبلغ بیشتر است.

آموزش تعمیرات موبایل : بیمه‌ی تکمیلی شرکت اپل

بیمه‌ی تکمیلی شرکت اپل با نام +AppleCare به طور معمول نوعی اضافه خرج به‌ حساب می‌آمد؛ اما در خصوص گوشی آیفون x به نظر هزینه‌ ای ضروری می باشد. بیمه‌ی اپل برای آیفون ایکس ، مبلغ ۱۹۹ دلار است. که این قیمت برای آیفون ۸ برابر با ۱۲۹ دلار و برای آیفون ۸ پلاس ۱۴۹ دلار است. با وجود اینکه قیمت بیمه گران شده است؛ اما هزینه‌ای که به مرکز تعمیرات پرداخت خواهید کرد فرقی نکرده است. بنابراین، نمایشگر آیفون ۱۰ با پرداخت تنها ۲۹ دلار، تحت بیمه، قابل تعویض است. همچنین سایر تعمیرات این دستگاه با پرداخت ۹۹ دلار تحت بیمه‌ی تکمیلی اپل قابل انجام است.

آموزش تعمیرات موبایل : تعویض نمایشگر از طریق بیمه

بیمه تکمیلی اپل هم داستان خودش را دارد. به‌طور مثال در خصوص آیفون ۸، یک مرتبه تعویض نمایشگر خارج از بیمه، ارزان‌تر از خرید کارت بیمه تکمیلی تمام می‌شود. بیمه تنها زمانی به کار می‌آید که در طول سه سال، بخش دیگری از گوشی هم نیاز به تعمیر پیدا کند که بعید هم نیست. اما، در مورد آیفون ۱۰، دو مرتبه تعویض نمایشگر تحت بیمه ۲۵۷ دلار هزینه در بر خواهد داشت که همچنان کمتر از هزینه‌ی ۲۷۹ دلاری یک مرتبه تعویض آن خارج از بیمه است. با توجه به اینکه هزار دلار برای خرید آیفون ۱۰ خود هزینه کرده‌اید، این سیاست بیمه‌ای بد به نظر نمی‌رسد؛ چرا که حتی اگر دستگاه شما به هر دلیلی کاملا از کار بیفتد باز هم پوشش بیمه‌ای خواهد داشت.

آموزش تعمیرات موبایل : تأمین پنل‌ OLED از سامسونگ

هر چند که هزینه‌ها نسبتا بالا به نظر می‌رسند، اما به هیچ‌ وجه این موضوع تعجب‌آور نیست؛ چرا که اپل برای تأمین پنل‌ OLED خود باید به سراغ شرکت سامسونگ رفت. از آنجایی که کمپانی سامسونگ تنها شرکتی است که می‌تواند این تعداد پنل‌ را برای شرکت اپل تأمین کند، از این رو هزینه‌ های آن نیز بالا می‌رود. همچنین به احتمال زیاد، این نوع صفحه‌نمایشی به دلیل پیچیده بودن فرآیند ساخت و تولید شکل بریده‌ی بالای صفحه، به تعداد محدودی تولید شده است و در اختیار شرکت اپل قرار می گیرد. آموزش تعمیرات موبایل در قم، آموزش تعمیرات موبایل در اهواز، آموزش تعمیرات موبایل در کرمانشاه و آموزش تعمیرات موبایل در ارومیه را در آموزشگاه تعمیرات موبایل پل زیر نظر اساتید و باتجربه و باسابقه بگذرانید.