09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

در این مقاله آموزش تعمیرات موبایل می خواهیم روش فلش نمودن گوشی بلک بری را آموزش بدهیم. نرم افزار کاران تعمیرات موبایل بسیار در مورد فلش نمودن گوشی های این برند صحبت می کنند چون یکی از برندهای دردسرساز می باشد ولی نه تا آن حد که نتوانیم این کار را انجام بدهیم. دلایل مختلفی برای فلش نمودن یک دستگاه وجود دارد از جمله اینکه بخواهید نسخه اندروید را تغییر بدهید، دستگاه کند شده است یا مثلا لوگو روی صفحه می ماند و اتفاقی هایی از این دست که منجر به فلش نمودن بلک بری می گردید.

دانلود فریمور مدل گوشی بلک بری

اکنون زمان آن فرارسیده است که روش فلش گوشی بلک بری را نمایش دهیم. دقت کنید که کلیه این مراحل را پشت سر هم انجام دهید. ابتدا برنامه BlackBerry Desktop Manager را بر روی دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب نمایید. مراحل نصب این برنامه همانند یک برنامه ساده ویندوز می باشد و نیاز به نگرانی نیست و فقط کافی است مراحل آن را پشت سرهم انجام بدهید. حالا باید فریمور گوشی را دانلود نمایید برای این کار نیز بهتر است از سرچ گوگل استفاده کنید تا دقیقترین پاسخ را به شما نمایش دهد. ابتدا شماره فنی گوشی را پیدا کنید به منوی تنظیمات رفته و در قسمت درباره دستگاه شماره مدل گوشی را برداشته و دقیقا در گوگل سرچ کنید. به هنگام جستجو حتما فریمور مربوط به ایران، خاورمیانه یا آسیا را جستجو کنید تا بتوانید زبان فارسی را نیز روی گوشی نصب کنید.

سیستم عامل های بلک بری

در این مقاله ما تلاش داریم که روش فلش بلک بری را توضیح دهیم و بطور خلاصه نسل های مختلف سیستم عامل بلک بری را نیز بررسی می کنید. سیستم عامل های این برند بسیار محدود بوده و براحتی امکان تغییر فریمور و بوتلودر را ندارد. برای فلش نمودن ابتدا فریمور گوشی را بدست آورده که یک فایل exe است سپس شما دستگاه را خاموش می کنید و بر روی فایل کلیک می کنید تا اجرا شود سپس دستگاه را از طریق یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید و منتظر بمانید تا فرآیند به پایان برسد، توجه کنید که دستگاه را کامپیوتر خود تا پایان فرآیند جدا نکنید. روش کار در گوشی های اندرویدی بلک بری نیز بدین صورت است که فقط تفاوت اندکی دارد. ابتدا شما فایل Vendor را پاک کنید لذا به آدرس: c:\Program Files (86)\Common Files\Research In Motion\App Loader مراجعه کنید و سپس App Loader را اجرا کنید تا باز شود.

فلش گوشی بلک بری

توجه کنید که فلش نمودن گوشی بلک بری منجر به پاک شدن کلیه اطلاعات دستگاه شما می گردد پس پیش از هرگونه کاری یک بکاپ از اطلاعات آن تهیه کنید. حالا گوشی را خاموش کرده و به کامپیوتر وصل کنید. حتما به اینترنت متصل شده و vpn را نیز فعال کنید. وقتر درایور گوشی روی سیستم نصب گردید روی گزینه بعدی بروید اکنون می توانید پس از تشخیص پرت دستگاه منتظر بمانید تا عملیات فلش به پایان برسد. برای گذراندن آموزش تعمیرات موبایل در تهران یا آموزش تعمیرات موبایل در مشهد با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از آموزش رایگان تعمیرات موبایل آموزشگاه در وب سایت استفاده نمایید.