09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، در سومین هفته از ماه نوامبر شرکت وان‌ پلاس از گوشی پرچم‌دار جدید خود به نام وان‌ پلاس 5T با صفحه‌ نمایشگر کشیده و طراحی متفاوت بدون حاشیه رونمایی خواهد کرد. شرکت چینی وان پلاس که از سال 2013 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت طی فعالیت های موثری که در این چند سال اخیر داشته امروز بازار گرمی بین گوشی های هوشمند دارد.

آموزش تعمیرات موبایل : ویژگی های وان پلاس 5T

تعدادی تصویر از گوشی پرچم‌دار جدید شرکت وان‌‍ پلاس به نام وان‌ پلاس 5T اوایل هفته جاری منتشر گردید. این گوشی برخلاف نسل قبلی خود، فاقد هرگونه حاشیه‌ می باشد و این عمل با حذف کردن دکمه‌ی فیزیکی هوم از پایین صفحه‌ نمایش گوشی امکان پذیر شده است. طبق آخرین گمانه‌زنی‌ها، این گوشی به صفحه ی نمایشگر ۶ اینچی مجهز می شود، در صورتی که سایز ابعادی آن نسبت به وان‌پلاس ۵ که  ارای صفحه‌نمایشی ۵.۵ اینچ است برابر می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل : تاریخ عرضه ی وان پلاس 5T

به‌تازگی، تصویری منتشر شده است که از در آن وان‌ پلاس 5T به‌ عنوان مدلی انحصاری توسط شعبه هند آمازون عرضه شده. در کشور هند از طریق فروشگاه آمازون محصولات شرکت وان‌پلاس به صورت رسمی عرضه میشود، در نظر داریم شرکت وان‌ پلاس ماه آینده از گوشی جدیداش رونمایی کند و اگر گمانه زنی های جدیدی که به وجود آمده در رابطه با این مدل گوشی صحیح باشد، وان‌پلاس 5T طی سومین هفته ی ماه Novomber معرفی خواهد شد.

آموزش تعمیرات موبایل : تصویر رندری از گوشی وان‌پلاس 5T

تصویر رندری از گوشی در فضای مجازی منتشر شده است به همراه اعلام زمان رونمایی پرچم‌دار وان‌پلاس 5T، با آنچه که پیش‌تر از این از گوشی دیده‌ایم، مطابقت دارد. حسگر اثر انگشت از پایین صفحه‌ ی نمایش گوشی به بدنه ی پشتی آن انتقال داده شده است. عبارتی که شعبه آمازون هند برای گوشی وان‌پلاس 5T استفاده کرده است، با عباراتی که هنگام معرفی گوشی مدل قبلی یعنی وان‌پلاس ۵ در این فروشگاه دیده شده بود مقایرت دارد.

آموزش تعمیرات موبایل :  توقف فروش وان‌پلاس ۵

موجودی نسل قبل این کمپانی یعنی وان‌ پلاس ۵ در بسیاری از بازارهای جهان به اتمام رسیده است و خریداران محصولات این شرکت برای دسترسی به پرچم‌دار جدید وان ‏‌پلاس با مشکل مواجه شده اند. کمپانی وان‌ پلاس در ارتباط با احتمال عرضه وان‌ پلاس 5T سکوت اختیار کرده است. البته کارل پی، ریاست شرکت وان‌ پلاس مدعی است که به دلیل تقاضای بالای این محصول موجودیمان به اتمام رسیده است. اما این طور نیست و به‌ نظر نمی‌رسد که علت توقف فروش وان‌پلاس ۵ در برخی از بازارها، تقاضای بالای آن باشد؛ احتمالاً شرکت وان‌ پلاس خود را برای رونمایی از پرچم‌دار جدیداش آماده می‌ کند.

آموزش تعمیرات موبایل : طراحی پرچم دار جدید کمپانی وان‌پلاس

گمانه‌ زنی و حدس ها در ارتباط با طراحی پرچم دار جدید کمپانی وان‌پلاس چندان دشوار نمی باشد. زیرا BBK Electronics مالک سه کمپانی: اوپو، وان‌ پلاس و ویوو می باشد. به همین علت گمانه‌ زنی‌ها بر این نشان اند که گوشی وان‌ پلاس 5T از نظر طراحی به میان‌ رده جدید کمپانی اوپو یعنی مدل R11s که تا چند روز آینده معرفی می گردد، شباهت بسیاری خواهد داشت. رندرهای فاش‌ شده از گوشی اوپو R11s، حاکی از آن دارند که این مدل گوشی به صفحه‌ ی نمایشی کشیده ای با نسبت تصویر ۲ به ۱ و سنسور شناسایی اثر انگشتی در بدنه ی پشت گوشی مجهز خواهد بود.

آموزش تعمیرات موبایل : سخت‌ افزار گوشی وان‌پلاس 5T

به‌ نظر می‌رسد در ارتباط با مشخصات سخت‌ افزاری گوشی وان‌پلاس 5T ، نباید انتظار تغییرات گسترده‌ای داشته باشیم و  قلب تپنده‌ی پرچ‌مدار جدید کمپانی وان‌پلاس چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام خواهد بود؛ همچنین امکان دارد شرکت سازنده، پرچم‌دار جدید اش را به دوربینی دوگانه با دقت تصویر ۲۰ مگاپیکسل مجهز کند.

آموزش تعمیرات موبایل در مشهد، آموزش تعمیرات موبایل در اصفهان و آموزش تعمیرات موبایل در کرج را با آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سپری نمایید. استفاده از اساتید با تجربه و کارگاه مجهز از امکانات آموزشگاه پل می باشد.