09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزش تعمیرات موبایل، طی سال های اخیر شرکت سامسونگ در زمینه ی طراحی و ساخت گوشی های هوشمند برای خود قطبی شده است و همچنین در زمینه ی تکنولوژی هر ساله نوآوری های خوب و قابل رشدی را ارئه نموده است و از این جهت برای خود بازار گرم فروشی را رقم زده و گوشی های تولیدی سامسونگ محبوبیت بسیاری بین طرفداری خود پیدا کرده است. حال شرکت سامسونگ از پتنت جدیدی رونمایی کرده است که نوید بخش استفاده از اسکنر اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایشگر و حساس بودن به فشار در گلکسی Note 9 می باشد.

آموزش تعمیرات موبایل : پرونده‌ ی اختراع پتنت جدید

کمپانی سامسونگ پرونده‌ ای نسبت به ثبت اختراع پتنت جدید خود به اداره‌ی ثبت مالکیت معنوی محصول در کشور کره‌ی جنوبی ارسال کرده است. پتنت تولیدی سامسونگ در رابطه با استفاده‌ از اسکنر اثر انگشت در قسمت زیری صفحه‌ نمایش قرار گرفته است؛ اسکنری که نسبت به فشار نیز حساس است. این جریان مجددا ذهن مخاطبان را به این سمت‌ و سویی می برد که گلکسی S9 و S9 PLUS ممکن است به این قابلیت ها مجهز شده باشند. اما واقعیت این است که به احتمال زیاد گلکسی Note 9 از این اسکنر بهره‌مند شود. البته اگر توییت اخیر مدیر سابق مارکتینگ شرکت سامسونگ را قابل اعتماد بدانیم. تعجبی ندارد که شرکت سامسونگ بخواهد برنامه‌هایش را برای عرضه‌ی سنسور جدید اپتیکال اثر انگشت اش در اداره‌ی ثبت مالکیت معنوی به‌ طور کاملا رسمی ثبت کند. این فناوری تاکنون به درستی کار کرده است، اما باعث به وجود آمدن مشکلاتی در صفحه‌ ی نمایش از قبیل یکپارچه‌ نمایش داده نشدن رنگ‌ها شده است. ظاهرا مدت زمانی طول می کشد تا سامسونگ به فکر ثبت نوآوری جدید خود بیافتد.

آموزش تعمیرات موبایل : استفاده از نو آوری در نسل آینده گوشی

گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۹ نسخه‌ی بهبود یافته‌ ای از گلکسی نوت ۸ پرچمدار قبلی سامسونگ خواهد بود. شایعات اخیر در خصوص GALAXY NOTE 9 حکایت بر این دارد که این گوشی نسخه‌ی تکامل یافته‌ ای از گلکسی نوت ۸ سابق خواهد بود؛ به‌ طوری‌ که احتمالا دارد استفاده از Infinity Display به قوت خود باقی بماند و شرکت سامسونگ روی بهبود بخشیدن بهتر این ویژگی از خانواده S Pen تمرکز کند. عضو گروه برنامه‌ ریزی سامسونگ (بی جی کنگ) در ارتباط با ارائه‌ی جهانی محصولات شرکت سامسونگ، پیش‌ از این در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود که NOTE 9 به دوربین پیشرفته‌ تری نسبت به نسل قبلی خود مجهز تر خواهد شد.  آموزش تعمیرات موبایل در شیراز، آموزش تعمیرات موبایل در تبریز و آموزش تعمیرات موبایل در قم را با تجربه نمایید. آموزشگاه تعمیرات موبایل پل سال ها تجربه خود در زمینه آموزش را بکار گرفته است تا کارآموزان بتوانند بیشترین بهره را از دوره های آموزش تعمیرات موبایل ببریند.