09128982620 - 02166760916 خ انقلاب، مابین نجات الهی و میدان فردوسی نبش نوین چرم، ساختمان ایرفرانس پلاک 816 طبقه 3 واحد 12 و 13

آموزشگاه پل با سال ها تجربه اولین آموزشگاه تعمیرات موبایل ایران می باشد. این مرکز با در اختیار داشتن تجربه ی بالا در زمینه ی آموزش تعمیرات موبایل به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش تعمیرات موبایل شناخته می شود. از سال 1390 آموزشگاه تعمیرات موبایل پل با مجموعه ی تعمیرات موبایل 118 (اولین برند و مرجع تعمیرات موبایل در ایران ) ادقام گردیده است. تجربه ی آموزشی آموزشگاه تعمیرات موبایل پل و توان تعمیراتی مجموعه ی تعمیرات 118 در کنار یکدیگر دریچه ای جدید برای آموزش تعمیرات موبایل گشوده است. کارورزان ما شامل افراد مبتدی و همچنین تعمیرکاران موبایلی که اشتیاق به یادگیری اصولی و کسب تجربه بیشتر در زمینه ی تعمیرات تخصصی موبایل دارند، می شود. آموزشگاه پل تنها مرکزیست که در کنار بخش آموزش تخصصی موبایل از بخش تعمیرات فعال موبایل نیز بهره می برد و کارآموزان تعمیرات موبایل در کنار یادگیری اصول تعمیرات مانند : مبانی الکترونیک موبایل، شناخت و تحلیل بلوک دیاگرام ها و آیسی ها، نقشه خوانی و شماتیک، تعویض اصولی کلیه ی قطعات و آیسی ها (تغذیه، بیس باند، هارد، سی پی یو، آیسی های چسبی و ….) و سایر موارد، همچنین به تعمیر و تمرین مواردی که آموزش دیده اند با گوشی های بروز و واقعی که برای تعمیر آمده اند می پردازند. این امر روند یادگیری کارورز را تسهیل کرده و کارورز پس از گذراندن دوره براحتی و بدون استرس و اتلاف وقت می تواند کار خود را شروع کند.

از مهمترین مزایای ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد ( لازم به ذکر است ما تغذیه رایگان و  بلیط استخر و سینما و…. و انواع مدارک مختلف نظیر مدرک شهرداری و دانشگاه آزاد و …… را نداریم 🙂 کارورزان ما به دنبال یادگیری اصولی و حرفه ای تعمیرات موبایل هستند نه حواشی و داستان های کذایی) :

 1. آموزش در تخصصی ترین سطح ممکن با تضمین یادگیری کارورز ( در صورت عدم یادگیری هزینه عودت داده می شود)
 2. تدریس توسط مدرسین با سابقه ( آموزش و تعمیرات ) کلیه ی مدرسین ما تعمیرکاران حرفه ای موبایل هستند و سال ها نیز تجربه ی آموزش تعمیرات موبایل دارند
 3. جزوه ی اختصاصی بروز ( تالیف نیمه ی دوم 1396) توسط مهندسین و مدرسین خود مرکز
 4. ارایه ی آخرین و بروزترین فایل ها و شماتیک ها و نیاز های تعمیراتی کارورزان
 5. ما تنها تعمیرات موبایل و تبلت را آموزش می دهیم و تخصصا در این زمینه فعالیت می کنیم و آموزش های متنوع ما تنها در این حوزه هستند.
 6. کارورزان در کنار یادگیری به تعمیر نیز می پردازند.
 7. ارایه ی مدرک معتبر  و بین المللی تعمیرات موبایل و مدرک فنی حرفه ای.
 8. مادام فعالیتمان کارورزان می توانند روی پشتیبانی ما حساب باز کنند. کارورزان دیروز ما دوستان و همکاران امروز ما هستند که در کنار یکدیگر به تعمیرات موبایل می پردازیم.
 9. برای ورود به بازار کار و خرید ابزارها و قطعات، مشاوره ی کاملا رایگان توسط مدیریت مجموعه دریافت می کنید. همچنین مدیریت مجموعه شما را شخصا به فروشندگان قطعه و خدمات دهندگان درجه یک متصل و معرفی می کند.
 10. همه ی نیازهای شما را در جهت تعمیرکار موبایل شدن برآورده می کنیم.
 11.  از همه مهتر همه ی مواردی که در بالا نوشته ایم راست هستند :). کافیست امتحان کنید. جلسه ی اول ما رایگان است.

مزایای آکادمی تعمیرات پل

مدرسین با تجربه در زمینه تعمیرات

آموزش 100% عملی مناسب بازار کار

آموزش تا یادگیری کامل کارآموز

تضمین یادگیری عملی کارآموز

کاملترین سرفصلهای آموزشی

پشتیبانی کارآموز پس از آموزش

استفاده از آخرین قطعات داغی گوشی ها و …