با گسترش کالاهای دیجیتال از قبیل موبایل، لپ تاپ، تبلت و … تعمیرات و نگهداری این قبیل دستگاهها نیز گسترش یافته. یک تعمیرکار خبره موبایل یا لپ تاپ می تواند در آمد خوبی داشته باشد. با توجه به اقبال جوانان در زمینه یادگیری تعمیرات کالای دیجیتال آموزشگاههای زیادی هم در این زمینه تاسیس شده اند. سوالی که مطرح است این است که “آیا تعمیرات موبایل قابل یادگیری در آموزشگاه هست؟”  یا اینکه ” آموزشگاه تعمیرات موبایل تا چه حد می تواند در یادگیری موثر باشد؟”

در پاسخ باید گفت آموزشگاه هر قدر هم که خوب باشد، در صورتی که کارآموز استعداد، زمان، علاقه و تلاش کافی نداشته باشد نمیتواند چندان موثر واقع شود.

اما در صورتی که کارآموز شرایط لازم را داشته باشد “آیا هر آموزشگاهی می تواند برای او مناسب باشد؟”

پاسخ این سوال “خیر” است. متاسفانه خیلی از آموزشگاههای متعدد تعمیرات موبایل تنها به جذب کارآموز بیشتر و درآمد بیشتر میاندیشند. مدرسین این آموزشگاهها مانند معلمان مدرسه تنها به ارایه ی تئوری کفایت می کنند چرا که طبق تحقیقات بعمل آمده مدرسان اکثر آموزشگاهها تعمیرکار نیستند و تنها تعمیرات را به صورت آکادمیک فراگرفته و تدریس می کنند. سوال اینجاست کسی خود تجربه ی تعمیرات ندارد چگونه می تواند تعمیرکار خوب تربیت کند؟؟؟

مرکز تعمیرات پل سالهاست در زمینه ی تعمیرات و آموزش تعمیرات فعال است و دارای مجوز از اتحادیه ی دستگاههای مخابراتی و ارتباطی می باشد. مدرسان این آموزشگاه خود در ساعات غیر از تدریسشان به تعمیر مشغولند. همچنین قبل از پذیرش کارآموز، استعدادیابی از او صورت می پذیرد و در صورت دارا بودن استعداد کافی پذیرش می شود. همچنین پس از آموزش از کارآموزان برتر جهت کار در مرکز به صورت موقت یا دائمی دعوت به عمل می آید.

مزایای آکادمی تعمیرات پل

مدرسین با تجربه در زمینه تعمیرات

آموزش 100% عملی مناسب بازار کار

آموزش تا یادگیری کامل کارآموز

تضمین یادگیری عملی کارآموز

کاملترین سرفصلهای آموزشی

پشتیبانی کارآموز پس از آموزش

استفاده از آخرین قطعات داغی گوشی ها و …